Sobota 16. února 2019, hřiště UMT, přípravné utkání

FK Ústí nad Labem U15 - FK Baník Sokolov U15 2:0 (1:0)
Góly: 20´ Kozel, 42´ Jakubíček/Spica
Sestava: Bím - Urbánek, Čítek, Kozel - Spica, Zápotocký Ja, Jakubíček, Dražil, Rybyšár - Maxa, Růžička. Střídali: Rulf, Zápotocký Ji, Vršata, Vyhnal, Douša.

Přípravné utkání hrané 2x 80 minut s naším nejčastějším soupeřem, FK Baník Sokolov, se muselo divákům líbit. Oba týmy hráli v rychlosti, s nasazením a snahou kombinovat a hrát fotbal. Z této hry vyplývaly šance na obou stranách. V polovině prvního poločasu jsme šli do vedení po rohovém kopu, kdy si několikrát odražený míč našel ve vápně Kozi, který ve skrumáži nasměroval míč do brány. To bylo z gólové radosti v prvním poločase vše. Ve druhém poločase se hned zpočátku posadil Kuba centr z rohu na hlavu Víti Jakubíčka, který na zadní uklízel do brány. Další šance ani jeden tým už neproměnil, a tak zápas skončil naším vítězstvím 2:0.